Воскресенье, 2021-11-28, 11:15 AM
SITE LOGO
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная страница Регистрация Вход
Меню сайта

Начало » Архив материалов
«Як будете в церкві на 12 євангеліях, слухатимите Слово Боже про Страсті Христові, - як будуть носити святу Плащаницю біля церкви, - як співатимуть радісне «Христос Воскрес», - згадайте про мучеників України. Згадайте про всіх, кого розстріляли большевики; згадайте й про тих, хто з зброєю в руках боронив нашу Рідну Землю від московських катів й своїх юд-запроданців; згадайте й помоліться за них!
Не за горами кари час! Воскресне наша Україна, скине з себе московсько-большевицьке ярмо!
Не забувайте про мучеників і праведників наших!
Не забувайте про невинну кров і готуйтесь до помсти над ворогами, що не дають жити нам по людському!»
 
Симон Васильович Петлюра
Страсний Тиждень, 1926 р.
Просмотров: 926 | Добавил: otan | Дата: 2008-04-28 | Комментарии (0)

Звернення до всіх українців в Україні і в усьому Світі Божому Гетьманича Бориса Даниловича Скоропадського з нагоди 90-ї річниці Гетьманату Павла Скоропадського.
 
Божою ласкою, Я, Гетьманич Борис Данилович Скоропадський, кровний і духовний нащадок Гетьманів Івана і Павла Скоропадських, Гетьманича Данила Скоропадського, нащадок Князів Рюрика, Гедиміна і Ханів Кримських та Глава Українського Гетьманського Дому Скоропадських,

Звертаюся в цей день і час до всіх українців, спраглих за власною самосвідомістю, повагою, гідністю і честю. До всіх, хто ще живе і житиме Україною.

Роз’ятреними ранами душі нашого народу є постійна ворожнеча всередині рідної Православної Церкви, самозванство і маскарад так званих “гетьманів та отаманів”, втрата рідної материнської мови і національної самосвідомості.

До влади в Україні пнут ... Читать дальше »
Просмотров: 1038 | Добавил: otan | Дата: 2008-04-28 | Комментарии (0)

Днями Рівне відвідав нащадок гетьманського роду Скоропадських. Пан Борис Скоропадський у розмові із заступником голови Рівненської ОДА Степаном Павлюком висловив думку про те, що Україні потрібна монархія, однак із збереженням виконавчої влади.


Борис Скоропадський є нащадкам давнього гетьманського роду. Іван Скоропадський допомагав Петру І у війні проти шведів і став гетьманом України після Івана Мазепи. А Павло Скоропадський у 1918 році був сім місяців гетьманом України, однак під тиском військ Симона Петлюри залишив Україну. Півтора року тому його онук повернувся на Батьківщину з ідеєю відродження гетьманської влади.
У Рівному нащадок українського гетьманського роду Борис СКОРОПАДСЬКИЙ зустрівся із заступником голови Рівненської облдержадміністрації Степаном Павлюком. Обговорювали проблеми історичної справедливості, духовності, політичної ситуаці ... Читать дальше »
Просмотров: 948 | Добавил: otan | Дата: 2008-04-25 | Комментарии (1)

Був період, коли я, український самостійник, захоплювався Солженіциним, його сміливістю й талановитим викриттям комуністичного деспотизму. Проте 25-річне життя в концтаборах і тюрмах разом з російськими демократами переконало, що демократизм російських демократів щоразу закінчувався на моїх словах про вихід України із складу Союзу.
 
Пафос допису Солженіцина в тому, що в Україні «в затхлых шовинистических умах» почався «провокаторский вскрык о «геноцыде» українців. «Но те чудовищные искажения исторических событий не доходили до западных стран — и у них не было повода накапливать защитный иммунитет от неохватной дерзости и обьемов такой лжи».
 
Персонально. Цікаво, чи Шведська академія присудила б Нобелівську премію О.Солженіцину, якби вона знала, що знаменитий письменник був таємним агентом із псевдо Вет ... Читать дальше »
Просмотров: 918 | Добавил: otan | Дата: 2008-04-25 | Комментарии (0)

Чому в масовій свідомості світової демократичної спільноти існує кричуща нерівноправність у пам’яті про жертви комунізму та нацизму? Жертв першого дедалі більше забувають, а жертв другого й далі скрупульозно документують, згадуючи їх при кожній нагоді. Попри те, що кількість жертв комуністів є набагато більшою. Незважаючи на те, що нацистський режим згинув далекого вже 1945 року, а народи колишнього Радянського Союзу та Східної Європи звільнилися від комуністичного панування менше двох десятиріч тому. А в деяких країнах світу, як от, наприклад, у Північній Кореї, злочини комуністичної влади тривають і зараз.
Ці питання поставив собі видатний сучасний французький історик, політолог та філософ академік Французької академії наук (Інституту Франції) Ален Безансон. Відповіддю є його книга «Лихо століття», з якою нині, завдяки самовідданій праці пер ... Читать дальше »
Просмотров: 937 | Добавил: otan | Дата: 2008-04-24 | Комментарии (0)

26 квітня 2008 р. о 11.00 на Аскольдовій могилі буде посаджено дуб пам'яті Гетьмана Павла Скоропадського.
 
26 квітня о 4 годині ранку 1945 р. в с. Меттен (Німеччина) від поранення помер гетьман Павло Скоропадський, який перебував на посаді гетьмана України в 1918 році 7,5 місяців. За цей короткий період в неймовірно важких умовах гетьману вдалося досить багато зробити для освіти та культури Української Держави.

Музей гетьманства проявив ініціативу з посадження дубка на честь гетьмана Павла Скоропадського. Нас підтримало Всеукраїнське громадське об'єднання «Союз гетьманців-державників» (голова об'єднання - професор, д.і.н. Юрій Терещенко), Всеукраїнське Товариство «Просвіта» ім. Тараса Шевченка (голова Товариства – народний депутат України Павло Мовчан).

Подія відбудеться в суботу 26 квітня 2008р. о 11.00 на Аскольдо ... Читать дальше »
Просмотров: 946 | Добавил: otan | Дата: 2008-04-24 | Комментарии (0)

То не весняні пташки щебечуть над Києвом... То знову заливаються солодкоголосі обіцяльники.

То не громи гримлять травневі... То відлунюють ультиматуми та звинуваченння між опонентами.

Та не варто перейматися! То не остання найрішучіша битва за Київ.

То всього лише чергові позачергові вибори.

Не перші і не останні "демократичні".

Ще "демократичніші", ніж попередні.

Принаймні, за кількістю "демократів" на гектар столичної землі.

З низького старту рвонули на перегони кандидати від "демократичної коаліції". Цілий натовп. Покрикують один на одного: "Дорогу мені, Єдиному Демократичному!". Штовхаються ліктями...

... Читать дальше »

Просмотров: 898 | Добавил: otan | Дата: 2008-04-24 | Комментарии (0)

Блаженнійшого Мефодія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви  священству, чернецтву і всім вірним Української Автокефальної Православної Церкви.

Христос Воскрес! – Воістину Воскрес! Ці слова, що лунають у світі вже понад дві тисячі років, стисла висловлюють cуть нашої віри. Християнське Передання свідчить про Бога, любов Якого до людини мас абсолютно унікальний характер. Виявленням цієї абсолютної любові є Хресна смерть, якої зазнав Бог аби спасти людину від гріха. Славою та звершенням цієї любові є Христове Воскресіння, яке звільняє людство від влади смерті.

Увесь час своєї земної історії людство боролося супроти свого затятого ворога - смерті. Це була справжня війна. Війна молитви та праведності проти страждання та смерті. Війна милосер ... Читать дальше »

Просмотров: 940 | Добавил: otan | Дата: 2008-04-24 | Комментарии (1)

19 квітня, в суботу одеські козацькі товариства провели заходи по упорядкуванню території на трьох козацьких кладовищах.
 
Цвинтар Сотниківської Січи, заснований Запорожцями Нерубаями у 1775 році знаходиться на території міста Одеса під Шкодовою горою і є вже давно непрацюючим. У 1993 році завдяки чисельним зверненням козаків до обласної адміністрації, було порушено питання щодо надання цьому цвинтарю статусу історичної пам’ятки місцевого значення. Але нажаль всі охороні заходи на цьому і закінчились.

Другий козацький цвинтар – дуже багатьом сумно відомий Усатівський, на якому збереглась велика кількість козацьких кам’яних хрестів, але незважаючи на свою історичну цінність жорстоко руйнуються завдяки „господарської” діяльності Усатівської сільської влади.

Третє місце козацького суботнику – це стара частина сучасного ... Читать дальше »
Просмотров: 917 | Добавил: otan | Дата: 2008-04-22 | Комментарии (0)

Захистити самоврядні права столичної громади. Проводити місцеві референдуми з життєво важливих проблем міста. Впровадити механізм вета громади щодо питань місцевого самоврядування та права на опір у випадку його порушення. Забезпечити впровадження місцевих ініціатив. Передбачити бюджетне фінансування для створення будинкових, вуличних та квартальних комітетів.

Зменшити чисельний склад Київради зі 120 до 90 депутатів. Встановити в органах місцевого самоврядування квоти для зарахування на роботу молодих спеціалістів на рівні 10 % впродовж 5 років.

Змусити чиновників і депутатів дотримуватися українського законодавства. Забезпечити максимальну прозорість влади. Зробити всі рішення київської влади доступними для киян. Публікувати в Інтернеті копію кожної платіжки. Ство ... Читать дальше »

Просмотров: 888 | Добавил: otan | Дата: 2008-04-22 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 32 33 »
Форма входа

Календарь новостей
«  Ноябрь 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Поиск по новостям

Друзья сайта

Статистика

Copyright MyCorp © 2006 Сделать бесплатный сайт с uCoz